10 Kas 2013

elvan dalton rulllzz!

➳ mabel matiz sandığım adam mabel matiz değilmiş, elvan dalton sandığım kadın ise bildiğin erkekmiş. 
benim sandığım
gerçekte olan➳ bu arada sıfatını yeni görsem de sesini bildiğim m.matiz hafta sekiz gün dokuz kulaklarımızda. o nasıl oluyor dersen? şimdi bizim sokakta biri var, bu biri büyük ihtimalle erkek. bu mal arkadaşımız mesela o hafta bi şarkıya takıyo, biz o hafta paso o şarkıyı dinliyoruz. ama bu dediğim evden gelen bi gürültü değil, adam arabasında dinliyo bunu hem de son ses. ve sanırım bu arkadaş aynı zamanda park etme özürlü. sokaktan çıkışı neyse de girişi epey olaylı. şarkının yarısını dinliyoruz yani o parkedene kadar o kadar diyeyim. aynı mal arkadaş geçen hafta aşkın nur yengi ondan önceki hafta da epey bi yıldız tilbe ile deldi kulaklarımızı sağolsun.

➳ herkes bilir ki benim ömrüm hep özlemekle geçiyor. ama bugünlerde en çok okul arkadaşlarımı özlüyorum. sanırım bunda sürekli onlarla olan anılarımın olduğu yerde kalmamın büyük etkisi var. geçen gün trafik sıkışık diye okuldan geçmemiz gerekti, geçmişken de okulun içindeki kitapçıdan bir şeyler alayım dedim. of ki off o fakülteler, o rektörlük binası, o ders beklerken yayıldığımız çimler nasıl yedi beni, nasıl yumruklar attı mideme anlatamam. okul ve derslerden çok şikayet ettiğim zamanlar olsa da için için hiç istemedim zaten okulun bitmesini. stresliydi, yorucuydu oyydu buydu ama başı sonu ortası, her şeyiyle çok mutluydum okuldayken.. 

bir de her zaman kendimle övündüğüm bir şey vardır. hani insanlar derler ya işte arkadaş kazıkları, dost ihanetleri falan.. şu hayatımda bir tane arkadaşım olmadı bana adilik, götlük yapan, kazık atan vesaire.. arkadaş seçme konusunda cidden çok başarılı oldum ben hep ve bu okul zamanı da böyleydi. pele ile başladı sonrasında da diğerleri girdi hayatıma ve bunların hepsi mi dünya tatlısı ballı badem olur. vallahi çok iyi kız ve oğlanlar vardı yanımda okul sürecinde de.. ve işte ben o allahsız tosbaaları çok özlüyorum şimdi. madafaka lan! 

➳ ➳ istanbul'da yemeyi çok sevdiğim ve buraya geldiğimden sadece bir kez okulun şenliğinde denk gelebildiğim falafel çekti canım geçen gün.. ama nasıl istedi öyle böyle değil. sonra dedim ki lan atla deve değil ya, bakayım bi tarifi var mı diye girdim gugılladım. benimki de tam gerzeklikmiş, yıllarca canım istedi meğer tarif doluymuş internet. sonra bunu buldum,buradaki tarifi yaptım oha yani çok da güzel oldu bilesiniz. söylemesi ayıp birazdan önceden yapıp dondurucuya attıklarımı kızartcam. ben yiyorum siz de üşenmeyin, yapın yiyin ayılar. 

pek fazla tv izleyen biri olmadığım gibi öyle her müzikten de hazzeden bir insan olmadığımdan geçen gün bir çılgınlık yaptım ve tipine itler sıçasıca acun'un o ses programını izledim. tam kapatıyordum ki bir abla çıktı. oha dedim hatta OHA! burda böyle şeyler de mi çıkıyormuş! hatta ondan aldığım gazla, programı neredeyse sonuna kadar izledim ama başka da bi bok yoktu afedersin! yalnız bu kız olay olacak, bunu da buraya yazıyorum ki sonra gelir elimi öpersiniz.
aha bu şarkıyı da özlediğim tüm arkadaşlarıma, kızlı erkekli böyle tümden oltugetha yolluyorum. hadi piis 


yazarken kafamın başka bir yerde olduğu çok mu belli oldu sanki. 

3 yorum:

xCoach Incompréhensible dedi ki...

elvan daltonu söyleyen iyi bi parçadır ya.

SonikPanik dedi ki...

nasıl yaaa? elvan dalton şarkı ismi mi? nasıl yahu?

xCoach Incompréhensible dedi ki...

youtube search: ama benim adım elvan dalton, ben gezerim balgon balgon.

:D

söyleyen diyorum, taştır taşşşş. hıffff. :P

Follow this blog with bloglovin

Follow on Bloglovin
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...