11 Eki 2013

başlık bulamadım ama..


sigara ile ilginç bir ilişki yaşıyoruz son günlerde. buralarda gezinen beta virüsünden payıma düşeni almamın ertesinde 2 günlük ses kısıklığı, yine 2-3 güren süren kanepeden bile kalkamama halleri ve 15 gündür süren burun tıkanıklığım yüzünden bir türlü insani bir nefes alamazken, hazır sigarayı da bırakayım dedim.. yaklaşık 10 gün hiç içmedim, bir o kadar gündür de günde 2 tane ile yine onun ağlarına düşmüş durumdayım.. 
"help me inhale and mend it with you"hayatta nadiren söylemişimdir bunu herhangi bir şey için ama keşke hiç bulaşmasaydım şu zıkkıma zamanında.. netekim artık sevmiyorum kendisini.. bu arada şu yandaki, son günlerde benim en yakın arkadaşım oldu. sürekli konuşmamı gerektiren bir işim olduğumdan ve o konuşmanın tam ortasında habire  "ıkkgıkhık" diye tıkandığımdan katiyen onsuz yapamıyorum.. sigara+kahve rutinim zaten çoktan inhaler+kahveye döndü.. fakşitbok :(


temsili sinirli çinli
geçen gün bir çinli ile kavga ettim! evet hayat bana cümleyi de kurdurdu ya.. ama vallahi çinlinin biri ile birbirimize girdik bir anda.. sabır sabır sabır diye kendimi sakinleştirme kafasındayken bi delirtti beni allahın manyağı, bi carladım buna son ses.. en son hatırladığım; aynı hızda bana "özür dilerim özür dilerim " diye bağırıyordu ama sanki laflar ağzından değil de sinirden iyice kısılmış ve artık görünmeyen gözlerinden çıkıyordu.. sonra o görüntü o kadar komik geldi ki, çinli ile kavga kariyerimi tepede bitirmek açısından arkamı dönüp yürüdüm.. sonra da zaten aklıma geldikçe güldüm.. suçlu, suçunu bilen ve pişman olan ama bağırma hızını kesememiş çinli ile münakaşa cidden çok komik bişiymiş.. hayatta bunu da görecekmişim.. gerçi şimdi de bana işyerinde uzakdoğu usülü bubi tuzakları hazırlar diye az tırsmıyor değilim ama pişman pişman bakıyor suratıma neyse ki.. ama yine de birden başıma anlamsız bi kaza falan gelirse haberiniz olsun lütfen, sorumlusu bizim bu angrychinese'dir.

bir sürü şey yazacaktım aslında son günlerde olan bitenle ilgili ama şimdi aklıma yapmam gereken bir iş olduğu geldi. sonra yine yazarım..

bi de evet,  9 günlük bayram tatili! ovvyeahh! :))) siyu

Hiç yorum yok:

Follow this blog with bloglovin

Follow on Bloglovin
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...