20 Tem 2012

bazı sorularım olacak..

burada yorum özelliğini kapalı tuttuğum için ben cevapları öğrenemicem ama zaten amaç başka.. şimdi git bi kahve yap, bi sigara yak olmadı bi elini yıka, temizlik iyidir. neyse başlayalım...✗ Hayatın boyunca kendinle en çok gurur duyduğun an hangisiydi?

✗ Sana hayatının en güzel yılını yaşatsalar ama bittiğinde o yıla dair hiçbir şey hatırlamayacak olsan kabul eder misin?

✗ Mısır’daki gizemli dedenden sonu gelmez bir miras kaldı; ancak mirası vermek için bir şart koşmuşlar: hayatındaki herkesi ve herşeyi bir daha asla görmemek üzere bırakıp, kimliğini de değiştirerek istediğin ülkeye yerleşecek ve ölene dek nasıl istiyorsan öyle yaşayacaksın! Eee?

✗ Ünlü birine sağlam bir tokat atma hakkın var, kimi seçerdin?

✗ Zaman makinesinin çoktan icat edildiğini varsayalım; sana en sevdiğin filmin çekildiği döneme gitme ve o filmde oynama hakkı veriliyor. Hangi filmde, hangi karakteri oynamak istersin?

✗ Tüm anılarını silecekler ve sana hatırlaman için sadece bir tanesini bırakacaklar. Hangisini seçersin?

✗ Bir üniversitede, seçtiğin herhangi bir konu üzerinde ders verme teklifi geliyor ve teklif sana geldiğine göre bu konu şimdiye kadar bir okulda öğretilmiş bir şey olmamalı. Bir sömestr boyunca, tamamen kendinden emin olarak anlatacağın konu hangisi olurdu?

✗ Hayatının hayali ne kadar imkansız olursa olsun ona kavuşacak ve ölene kadar da ona sahip kalacaksın ancak saçların dökülecek ve bir daha hiç çıkmayacak. Kabul eder misin?

✗ Senden başka birinin giymesine tahammül edemeyeceğin kıyafetin hangisi?

✗ Hayatın boyunca sadece tek bir şarkı dinleme hakkın olsa bu hangi şarkı olurdu?

✗ Hayatın boyunca sahip olmak istediğin bir yeteneğe kavuşmak için sadece boyunun on santim kısalması şart koşuluyor? Kabul eder misin?

önemli not: bu sorular zamanının çok bi efsanesi fol dergisi'nin bi sayısında yayınlanmıştı, aklımda kalanları yazmışım taa ne zaman bi word dosyasına, hazır pc temizleme kafasındayken işe yarasınlar didim, kaş, torba, alaçatı, lefkoşa merkez..  

Follow this blog with bloglovin

Follow on Bloglovin
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...